Kozi Dryngiel

Nie obstając przy niczym upadniesz od byle czego

Po 10 kwietnia Polska powinna ogłosić neutralność

with one comment

Zaczynam wątpić czy pełna prawda o wypadku pod Smoleńskiem wyjdzie na jaw za mojego życia. Za wiele jest politycznych uwarunkowań i  z tego co widać dotąd, ogromne siły starają się wykorzystać tą sytuację. Możliwe ingerencje ze strony Rosji, Stanów Zjednoczonych, Izraela i Unii Europejskiej, ukoronowane są całkiem prawdopodobnymi domysłami, że tragedia w Polsce może służyć dalszej integracji pod sztandarem Nowego Porządku Świata.

Biorąc pod uwagę sprzeczne międzynarodowe naciski i oczekiwania, wydaje się niemożliwe aby Polska, do tego silnie skłócona wewnętrznie, mogła samodzielnie wybrnąć z tej sytuacji. Cokolwiek zrobimy, jakikolwiek kierunek polityczny zostanie wybrany, będą poważne konsekwencje. Z tego wielu polityków już sobie zdaje sprawę.

Być może właśnie teraz, mamy jedyną historyczną szansę aby stanąć samodzielnie na własnych nogach.

POLSKA POWINNA NATYCHMIAST OGŁOSIĆ NEUTRALNOŚĆ.

Takie wykorzystanie niejasnego wypadku pod Smoleńskiem nikogo nie będzie dziwić. Będzie też niezręcznie takiej decyzji się przeciwstawiać. Rozgłos, jaki został tej sprawie nadany w międzynarodowych środkach masowego przekazu jest naszym sprzymierzeńcem. Status neutralnego państwa powinien być naszą odpowiedzią dla tych wszystkich sił, które potencjalnie kryją się za ostatnimi wydarzeniami lub próbują je wokorzystać dla swoich celów. Musimy to zrobić szybko, zanim 10/4 zostanie zapomniane.

Reklamy

Written by jeec

21 kwietnia 2010 @ 9:45 pm

Napisane w Feature

Tagged with , ,

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

 1. W poniedziałek, dwa dni po „katastrofie” kiedy dotarło do mnie z całą oczywistoscią jaki był to niby „wypadek” od razu zrozumiałem ze prawda o drugim Katyniu jest światu tak samo potrzebna jak była ta o Katyniu pierwszym.

  Przypomniałem sobie obrazki z 10 kwietnia. Bladą z przerażenia twarz Angeli Merkel która odwołała konferencje prasową. Angeli która trudno posadzac choc o cien sympatii dla LK. Przerazenie wzieło sie z tego ze ktos mógł sie posunąc do czegos takiego…

  Nikt z wielkich tego swiata nie bedzie umierał za Smolensk, nikt nawet nie podniesie brwi.

  Co nie zwalnia nas z nieczego, co pokazuje jedynie w jak skrajnie trudnej sytuacji znaleźliśmy sie.

  nurni

  4 Maj 2010 at 1:03 am


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: